Tranovského-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Ing. Milan Chorvat 16. apríla 2019

Dobry den , rad by som sa informoval ohladom kosenia travnatych ploch na ulici Tranovskeho .
Ako som si vsimol kosba travy uz prebieha v ostatnych castiach mesta Bratislavy , ale v Dubravke zatial nie . Myslim si ,ze trava je uz dost vysoka na kosbu .

Dakujem za vybavenie mojho podnetu

29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Kosenie trávnatých plôch v Dúbravke bolo zahájené už minulý týždeň a bude pokračovať ešte aj v máji vzhľadom na rozlohu Dúbravky. Kosenie vždy prebieha postupne po jednotlivých častiach, tzv. obvodoch. Prehľad o kosení tradične ešte viac komplikuje skutočnosť, že niektoré zelené plochy v Dúbravke sú v správe magistrátu a niektoré v správe našej mestskej časti, pričom každý z nás má svojich dodávateľov a nie je možné sa vždy úplne koordinovať. Samozrejme, že postupne budú pokosené všetky obvody a teda aj bezprostredné okolie Vášho bydliska.
Kto? oddelenie životného prostredia

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania