Trnavské mýto - neaktuálna značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Neriešený
meno
Peter Oravec 16. apríla 2019

Poškodená, špinavá a hlavne neaktuálna navigačná značka. Prosím o odstránenie.

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
05. september 2019

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
30. september 2019

Peter Oravec

Samospráva: Nebudete informovať, kašlete na to.
OPS: Pán admin, prosím, čo je tu v riešení?
10. január 2020

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
OPS: Pán admin, prosím, čo je tu v riešení? Prečo nemeníte statusy podnetov v súlade s pravidlami portálu OPS?
Z pravidiel: "Označenie podnetu statusom Neriešený (automaticky po 14 dňoch od zaslania podnetu, ak naň samospráva neodpovedala)..."
25. apríl 2020

Peter Oravec

Rudolf Kusý rok ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Rudolfovi Kusému.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania