Gessayova-spomaľovač-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin Uváček 17. apríla 2019

Poškodený spomaľovací prah na Gessayovej blízko vchodu 12. Chýbajú z neho vytrhnuté kusy, ktoré sú pohodené na tráve či v blízkej mláke. Treba ho čím skôr opraviť.

17. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
03. máj 2019

Martin Uváček

Zatiaľ bez zmeny.
07. jún 2019

Martin Uváček

Stále bez zmeny či vyriešenia.
06. november 2019

Martin Uváček

Podnet neriešený od APRÍLA!!!
07. november 2019

Michal Haman

Podnet bol preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
14. február 2020

Martin Uváček

Spomalovač konečne opravený. Podnet je teda vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.