Klobučnícka-stĺpik-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Peter Oravec 19. apríla 2019

Poškodený, vyvalený stĺpik. Prosím o opravu.

23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. máj 2019

Peter Oravec

Dobrý deň,
magistrát ignoruje aj tento podnet. Kade chodí pán Vallo do roboty, že to nevidí?
Prosím o preposlanie magistrátu.
24. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

mrzí nás, že sme tento podnet ešte nevyriešili, ubezpečujeme vás však, že na ňom pracujeme a o riešení vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
15. júl 2019

Peter Oravec

Bez zmeny.
Prosím o preposlanie samospráve.
(Všetci zamestnanci magistrátu vrátane primátora tade denne chodia do roboty. Nevidia. Ako od nich možno očakávať, že budú vidieť a riešiť problémy inde v meste?)
16. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý den,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
22. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za zdanlivú nečinnosť našich oddelení a neskoré zverejnenie odpovede, podnet však bol prešetrený. Nachádza sa na rozhraní území v správe mesta a MČ Starého Mesta a na takýchto územiach je ťažké dopátrať sa správcu a bolo zistené, že tento stĺpik nie je v správe mesta, osádzala ho MČ ako zábranu pre vjazd vozidiel do historického centra Starého Mesta, preto sa podnetom zaoberá MČ.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet sme preposlali oddeleniu dopravy. O výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
23. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
oprava stĺpika bola objednaná.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
23. júl 2019

Peter Oravec

Tri mesiace to naozaj nikto nevidel. Tzv. samosprávna slepota.
14. august 2019

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
17. august 2019

Tomas Mahi

vyvaleny stĺpik
05. september 2019

Peter Oravec

Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Naozaj tu niekto čaká, že samospráva, ktorá roky a mesiace nie je schopná toto vyriešiť, dokáže riešiť systémové potreby mesta? A teraz tú o Červenej Čiapočke.
Prosím o preposlanie samospráve.
10. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
13. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ospravedlňujeme sa, že podnet nie je doteraz vyriešený. Situáciu a dôvody preveríme, o výsledku vás budeme informovať.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou, Miestny úrad Bratislava-Staré Mesto
13. september 2019

Peter Oravec

Vážený pán primátor,
neverím vám ani nos medzi očami.
S pozdravom.
https://pedrooravec.blog.sme.sk/c/514667/nepricetne-mesto-xxiii.html
30. september 2019

Peter Oravec

Samospráva: Nebudete informovať, kašlete na to.
OPS: Pán admin, prosím, čo je tu v riešení?
07. október 2019

Peter Oravec

Divadielko Matúša Valla sa začalo, ale stĺpik ostal v pôvodnom stave.
Samospráva ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie samospráve.
06. december 2019

Peter Oravec

Podnet je vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania