Tupolevova-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Miriam 18. apríla 2019

Nie som si istá, či nejde o Iľjušinovu. Konár je na obrázku v strede, prosíme MPVPS o odstránenie.

23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
08. máj 2019

Miriam

Stále nedoriešený.
13. január 2020

Miriam

Stále nedoriešený, ten konár tam stále visí...
14. január 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
12. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
konár bol odstránený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania