Mlynské Nivy-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ivan 20. apríla 2019

upchatá kanalizácia, lokalizácia podľa fotiek. Problém je tam dlhodobo, po daždi sa tam tvorí obrovská mláka vody, ktorá zasahuje až do priechodu pre chodcov a sťažuje prechod

23. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. jún 2019

Maria

Dobrý deň, kanál je stále upchatý a po daždi je tam naozaj problém dostať sa na chodník cez veľkú mláku, ktorá sa tam vytvára.
03. jún 2019

Anonymný užívateľ

Rovnako sa pridavam a ziadam o vycistenie odtokov. Neda sa tam prejst smerom na autobusovu stanicu po kazdom vacsom dazdi, clovek musi prechadzat mimo priechodu, co moze byt nebezpecne.
06. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
07. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opäť informovali Oddelenie správy komunikácií.
S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2019

Martin Uváček

Upchatý kanál pri priechode.
04. september 2019

Palo

Kanal je stale v rovnakom stave, po kazdom dazdi je tam mlaka pri obrubniku takze ak chcete prejst cez cestu musite skakat na sposob kamzika, alebo si omocit nohy. Tento kanal je upchaty uz roky.
07. február 2020

Kristina Majorova

nadalej mame vodnu nadrz na prechode a chodci vstupuju do premavky aby ju obisli
25. február 2020

Ivan K.

Tento problem je tam dlhodobo.
10. máj 2020

Palo

teraz robia cestu a chodniky okolo. Ale tohoto kanalu sa nikto nechytil.
13. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

predmetný podnet ,,Upchatý dažďový vpust" sme zadali na vyčistenie nášmu zmluvnému dodávateľovi.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. máj 2020

Jana

Uz je to krasne zrekonstruovane, ale suchou noho po priechode neprejdete :( Voda stale neodteka.
26. máj 2020

Palo

ale aspon rastlinkam sa tam dari. naozaj hanba ze sa o to nevedia postarat a vycistit. je to tam taketo uz asi 4-5 rokov ak si dobre spominam.
27. júl 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Viac ako rok neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
28. august 2020

Peter Oravec

Dobrý deň,
neriešený, magistrátom viac ako rok ignorovaný podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
03. september 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
03. september 2020

Anonymný užívateľ

Nehnevajte sa, ale to fakt za 1 rok problem vycistit jeden kanalovy vpust v centre mesta?????
03. september 2020

Jana

Jeden rok? :-D :-D :-D Uz vela vody Dunajom pretieklo a tam voda stoji a stoji.....navyse su tam krive chodniky, kde treba davat pozor, aby si clovek nezlomil nohy.
09. september 2020

A. N.

Mlynské Nivy-kanalizácia-upchatá

Na križovatke Mlynských nív a Košickej (medzi ulicami Košická a Svätoplukova) je upchatý kanál. Keď prší vzniká tam obrovská mláka. Tento problém je dlhodobo ignorovaný: https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/67991/mlynske-nivy-kanalizacia-upchata
Prosím o urýchlené riešenie.
09. september 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom,
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
14. september 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Kanál vyzerá byť vyčistený, ale či je to naozaj tak, to ukáže až najbližší dážď.
S pozdravom.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania