Račianska - vrak

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Martin U 19. apríla 2019

Opustený Peugeot v blízkosti bytovky Račianska 143. TK a Ek jej prepadli v 4/2017. Podľa stavu okolia tam stojí opustené už aspoň dva roky.

11. máj 2019

Martin U

Zatiaľ v tejto veci žiaden posun. Len viac buriny a špiny okolo tohto vraku.
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet rieši oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku sa vrak nachádza v katastrálnom území RAČA.
Podnet bol presmerovaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na vrak. Zabezpečíme jeho odstránenie.

S pozdravom

MÚ – Rača
01. august 2019

Martin U

Zatiaľ sa tak nestalo.
12. október 2019

Martin U

Stále žiaden posun v tejto veci.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania