Uhrovecká-oplotenie-chýbajúce

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Martin 21. apríla 2019

Dlhodobo nezabezpečené oplotenie výkopu jám a nedodanie do povôdneho stavu,riziko úrazu,prosím o nápravu
Sú tam 2 jamy medzi vnutroblokom panelaku a základnej umeleckej školy

ps-už som tam videl padnúť psa do tých jam

06. máj 2019

Martin

opat preposlat .
06. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
08. jún 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý deň,

vie niekto skontrolovať, či sa stav zmenil?

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
08. jún 2019

Martin

stav rovnaky.diera stale len viac zarastene burinou
10. jún 2019

Silvia Vilhanová

Samospráve bol mail preposlaný v máji, zatiaľ neevidujeme žiadnu odpoveď.

Tieto komentáre sa však objavia ako aktualizácia, takže sa to znova týmto pripomenie.

Verím, že sa tým začnú kompetentní čo najskôr zaoberať.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
05. august 2019

Martin

nikto s tym nic nerobi vobec-aktualny stav+zarasta to burinou a je to nebezspecne
31. august 2019

Martin

diery zarastene
31. august 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý večer,

napriek tomu, že sú diery zarastené, sú tam stále (ak sa nemýlim).

Podnet som opätovne odoslala samospráve.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
05. september 2019

Martin

jamy su uz zakryte navozenou zeminou,dat ako vyriesene
05. september 2019

Silvia Vilhanová

Ďakujem za informáciu a želám pekný deň.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania