Šuňavcova - odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
dobrý_sused 19. apríla 2019

Dobrý deň,
poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného vozidla bez platnej TK/EK (od roku 2014!) spod okien prezídia policajného zboru.
Tu ozaj platí, že pod lampou je najvačšia tma.
Ďakujem

09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku bolo odstavené vozidlo nahlásené na Okresný úrad cestnej dopravy a pozemných komunikácií.

Kancelária starostu
08. jún 2019

Martin Uváček

Dlhodobo odstavený Renault Kangoo na Šuňavcovej pri policajnom prezídiu. Tk a Ek prepadli ešte v roku 2014. Toto auto je treba čo najskôr odstrániť.
08. jún 2019

Martin Uváček

Fotka z júna. Auto už obrastá
22. október 2019

Martin Uváček

Podnet neriešený.
22. jún 2020

Martin Uváček

Stále neriešené. Vozidlo tam je odstavené už druhým rokom
09. november 2020

Martin Uváček

Vozidlo bez pohnutia, hnije tam naďalej a zaberá parkovacie miesto.
07. december 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku bola dnes na motorové vozidlo vyvesená výzva na odstránenie.

Kancelária starostu
18. január 2021

dobrý_sused

Na vozidle sa žiadna výzva nenachádza.
Pokiaľ tam bola, aký bol deadline na odstránenie vozidla?
Zachvíľku to budú 2 roky od zverejnenia podnetu, tak mi prosím odpustite moju netrpezlivosť.
08. marec 2021

dobrý_sused

Marec 2021 - žiadna zmena
12. apríl 2021

Martin Uváček

Podnet slávi 2 roky neriešenia.
17. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku vozidlo bolo z miesta vlastníkom odstránené.
Podnet je vyriešený.

Kancelária starostu
17. máj 2021

Martin Uváček

Potvrdzujem konečné odstránenie vozidla.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania