Antolská-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Antoan 22. apríla 2019

Zle pokosený trávnik. Zbytočné kosenie na niektorých miestach kde bol sotva 3 cm vysoký trávnik.

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
04. máj 2019

Ján

Namiesto toho že nás budete informovať ste mali napísať, že to budete v čo najkratšom čase riešiť. Lebo zostane zase len pri sľuboch.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania