Vytlky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 13. decembra 2013 Odoslané z mobilnej aplikácie

Na ulici Andreja Plavku je niekolko vytlkov ktore sa nedaju obist kvoli parkujucemu autu na lavo.Prosim o opravu vytlkov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania