Eisnerova-zastávka MHD -poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený

Zdevastovná lavička na zastávke Štefana Králika v smere do mesta.

26. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet.
Opravu uvedeného poškodenia sme zaradili do plánu opráv.

odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.
10. máj 2019

Robert F.

Eisnerova-zastávka MHD -poškodená

poškodená lavička - potrebná oprava.
MHD zastávka "Štefana Králika" (Devínska Nová Ves) smer Lamač/centrum.
03. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, podnet sme preverili a zistili, že lavička je osadená a v správe mestskej časti.
Kto? MČ DNV

odbor marketingu a komunikácie Dopravného podniku Bratislava, akciovej spoločnosti
19. október 2019

Robert F.

Eisnerova-zastávka MHD -poškodená

Poškodená lavička na zastávke MHD "Štefana Králika" smer cetrum/Dúbravka/Lamač.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania