Telocvičná-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 26. apríla 2019

Dobrý deň,
Na chodníku na Telocvičnej ulici na strane ako je akadémia šk slovan bratislava sa na 2 miestach nachádzajú takéto prepady resp. nedokončené opravy chodníka. Prosím o zaradenie do harmonoramu opráv.
Ďakujem

30. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

uvedené výtlky sme zaradili do plánu opráv.
O vykonaní opráv Vás budeme informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
29. máj 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Uvedené výtlky sú už opravené.
Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.