Stachanovská-krík-neostrihaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Ružinov - Prievoz 26. apríla 2019

Dobrý deň,
Na začiatku Stachanovskej ulice v smere od Hraničnej sa nachádza rozrastená zeleň ktorá výrazne zasahuje do chodníka a cesty prosím o jej orezanie.
Ďakujem

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zeleň bola upravená dodávateľom.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
02. máj 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Práve som šiel okolo a táto zeleň ostrihaná ešte nebola. Prosím o preposlanie späť na MÚ.
Ďakujem
02. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
15. máj 2019

Ružinov - Prievoz

Pohľad z druhej strany cesty.
15. jún 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Práve som šiel okolo a je to už ostrihané čiže podnet je vyriešený.
Ďakujem
05. máj 2020

Michal

jedná sa v podstate o takmer rovnaký krík, resp..tento je trošku za ním.
05. máj 2020

Michal

podhľad z druhej strany
05. máj 2020

Michal

auto vidieť na poslednú chvíľu, autá.si musia vyjsť do cesty. riziko ťukancu Pls o znovu otvorenie podnetu, napriek tomu že sa v minulosti podaril vyriešiť, avšak prírode nezabrániš ✌️ treba to pravidelne strihať
06. máj 2020

Ružinov - Prievoz

Michal áno krik zasahuje do cesty treba ostrihať súhlasím. Ale žiadny tukanec nehrozí oproti je osadené zrkadlo vďaka ktorému vidno až ku križovatke s hraničnou. Každopádne tak ako píšete treba podnet otvoriť a preposlat samospráve keďže sa jedná o totožný podnet a kríky na rovnakom mieste. Ďakujem
13. máj 2020

Ružinov - Prievoz

Admin prosíme opätovné otvoriť podnet a preposlat na MČ. Ďakujeme
22. máj 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
25. máj 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ostrihanie kríku bolo opätovne zadané dodávateľovi.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
V prípade ďalších podnetov alebo otázok nás môžete kontaktovať na podnety@ruzinov.sk.
Ďakujeme
22. jún 2020

Ružinov - Prievoz

Zatiaľ bez výsledku.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.