Telocvičná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý
meno
Ružinov - Prievoz 26. apríla 2019

Dobrý deň,
Na Telocvičnej ulici sa dlhodobo nachádza odstavená plošina podľa dostupnch informácií bez TK od roku 2013.
Prosím o jeho riešenie ďakujem

03. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kolegovia preveria situáciu a budeme Vás informovať.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
17. jún 2019

Ružinov - Prievoz

Info z OÚ:
Vozidlo BA951YV ma platnú TK do 20.3.2020. Podnet je tým vyriešený.
20. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

preverovaním sme zistili, že uvedené vozidlo má platnú STK.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania