Švabinského - Chýbajúce prechody pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Jozef 27. apríla 2019

Dobrý deň,

Byť chodcom je niekedy v meste dosť nebezpečné, hlavne keď cez frekventované cesty nevedú prechody pre chodcov – zvané zebra.

Bolo by možné zvážiť na tieto miesta umiestnenie prechodov pre chodcov, hlavne jeden na Švabinského z odbočky z Panónskej cesty je dosť frekventovaný chodcami a križuje s 3 smermi áut.

Ďakujem
Jozef

28. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu dopravy, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
30. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Sekciu dopravy.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ospravedlňujeme sa za zdržanie podnetu, avšak tieto komunikácie sú v správe mestskej časti, preto im podnet preposielame.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: MÚ Petržalka
30. december 2019

Martin Uváček

Kým sa našiel niekto zodpovedný tak sa nič neudialo.
02. jún 2021

Andrej Svitek

Dobry den,

Mozem len suhlasit s podnetom na dorobenie priechodov pre chodcov. Co sa tyka chybajucich prechodov na krizovatke Sevcenkova - Svabinskeho od budovy UPC a takziet smerom od prokuratury sa nic nezmenilo. Kazdy den, hlavne v pracovnych hodinach prechadza touto krizovatkou velke mnozstvo ludi a dochadza ku koliznym a nebezpecnym stituaciam.

Velmi pekne prosim kompetentnych o riesenie tohto problemu.

Dakujem
02. jún 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: MÚ Petržalka
17. jún 2021

Andrej Svitek

Dobry den, toto prehadzovanie zodpovednosti je bez urazky trapne. Niekolko rokov sa podnet neriesi a medzitym sa denne riskuje zrazenie alebo zranenie chodcov.

Naozaj sa caka az na nielkolko smrtelnych nehod, aby MU petrzalka, DP mesta Bratislavy a ini "kompetentni" uznali, ze sa najdu peniaze na priechod pre chodcov?

Gratulujem k alibizmu.
Pekny den a snad sa nikomu nic nestane,
17. jún 2021

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
22. jún 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za preposlanie podnetu - tým sa už zaoberajú naši kolegovia z referátu dopravy.
Kto? Referát dopravy

Dávid Pavlík, Referát komunikácie s verejnosťou MÚ Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.