Konáre do chodníka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Uzavretý
meno
Daniel Dudinský 13. decembra 2013

Na Palárikovej ulici zavadzajú v chodníku konáre kríkov a stromov. Ak sa nemýlim, ide o mestský (Staré Mesto) pozemok, kde stála kedysi materská škôlka.

15. september 2019

Martin U

Staré Mesto tu stavia domov sociálnych služieb. Žiadne konáre už nemajú odkiaľ previsat. Podnet sa môže uzavrieť.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania