Neosvetlený poškodený chodník

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Daniel Dudinský 14. decembra 2013

Pred časom som upozornil (nielen ja) na poškodenú dlažbu na chodníkoch na Námestí slobody (https://www.odkazprestarostu.sk/4806). Kompetentní sa zatiaľ stále doťahujú, kto je zodpovedný. Tak pridávam k tomu ďalší podnet, že ten chodník je nielenže ešte viac poškodený, ako tomu bolo, keď som ho fotil v lete, ale že je navyše vo večerných a nočných hodinách práve v tejto časti neosvetlený. Pri chýbajúcich dlažobných kockách je zázrak, ak tadiaľ človek prejde bez úrazu!!!

12. apríl 2015

Daniel Dudinský

toto je uz asi aj na trestne oznamenie za zanedbanie povinnosti pri sprave majetku, nie? fotky zo dna 12.04.2015
12. apríl 2015

Daniel Dudinský

toto je uz asi aj na trestne oznamenie za zanedbanie povinnosti pri sprave majetku, nie? fotky zo dna 12.04.2015
09. marec 2018

Karol Bujaček

Dlažobné kocky pravdepodobne z tohto námestia sú už aj súčasťou politiky.
24. jún 2018

Martin U

Poškodený chodník sa už opravuje
16. júl 2018

Odkaz pre starostu

Podnet bol opätovne odoslaný samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
17. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v súčasnosti sa realizuje rekonštrukcia Námestia slobody, chodník a osvetlenie bude postupné vyriešené.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
14. apríl 2019

Martin U

Chodník opravený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania