Podniková - dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Viktor 24. apríla 2019

Dlhodobo nepoužívané vozidlo, zaberá parkovacie miesto.

25. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku má odstavené vozidlo platnú TK a EK do 26.4.2019

Kancelária starostu
25. apríl 2019

Peter

Takže v sobotu môžete konať bude neplatná TK a EK.
15. júl 2019

Rada

Auto je stale na tom istom mieste. Ako sa riesi dany podnet? Riesi sa??
16. júl 2019

Rada

Tak ozve sa konecne niekto na tento podnet? alebo je toto jednostranna aplikacia?
17. júl 2019

Rada

Nobelova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

auto bez platnej TK (do 4/2019) dlhodobo uz na jednom mieste.
21. júl 2019

Martin U

Vozidlo stále neriešené.
21. júl 2019

Rada

Ak by mieste urady nahodou nevedeli ako postupovať, prikladam článok: https://www.autoviny.sk/reportaze/117360/co-s-vrakmi-aut-na-parkoviskach-radi-aj-policia
24. júl 2019

Rada

halooo drahé urady, od aprila neviete vyriešiť tento podnet??!! a hned jednym vrzom zoberte aj to modre auto ktore je tiez nahlásené, stoji hned oproti. aby ste nemuseli chodit 2x na to iste miesto. dakujeme za uvolnenie dvoch parkovacích miest.
09. august 2019

Rada

drahe urady, to auto je stale tam. bez platnej TK. preco nekonate???
08. november 2019

Rada

auto je uz odstranene

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania