Tyršovo nábrežie-parkovanie-problémové


V riešení
meno
Ovia 27. apríla 2019

Zapratany chodnik autami

04. máj 2019

Jerome

MsP nechodí do týchto končín??
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA V popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie dopravnej situácie na Tyršovom nábreží v Bratislave, za účelom zamedzenia páchania priestupkov týkajúcich sa protiprávneho státia vozidiel na chodníku a na priľahlom trávniku.
V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet.


ml. kom. Bc. Marcela Sabinová
14. máj 2019

Ovia

policia jazdieva okolo problemoveho parkovania po celom meste denne a mala by konat aktivne bez toho, aby ju na to niekto musel upozornovat. aj tu stavaju auta denne a iste okolo toho miesta policajti neraz isli.
20. december 2019

Ovia

stale zle a najma jedno auto je tam denne.
20. december 2019

Jerome

Mila
ml. kom. Bc. Marcela Sabinová,

treba hliadky na denne baze, mat oci otvorene, urcite aspon raz za den tadial Vasa hliadka prejde...DAKUJEME, pekne sviatky :)
02. február 2020

Ovia

toto auto je tu skoro denne
03. február 2020

Jerome

hm,co odpise p.Sabinova??
21. február 2020

Ovia

tento je tam denne
22. február 2020

Jerome

pani bakalarka Sabinova, a už sa aj kolegovia zamerali na túto časť?
28. február 2020

Ovia

coraz horsie
28. február 2020

Ovia

a dnes

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania