Bárdošova - poškodená rozvodná skriňa

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Rozvodná skriňa je nevhodne naklonená, pravdepodobne po stretnutî s autom.

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vyriešenie. Čakáme na odpoveď.

Kancelária starostu
15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia spoločnosti Západoslovenská distribučná, a. s. bol zaevidovaný služobný príkaz pre výmenu rozvodnej skrinky.

Kancelária starostu
08. január 2020

Jozef

Podnet na Bárdošovej vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.