Lachova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin U 26. apríla 2019

Opustený Nissan Primera na parkovisku pri Chorvátskom ramene. TK a Ek prepadli v 02/2019. Vozidlo má už vyfučané pneumatiky, odstavené je tam minimálne niekoľko mesiacov.

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
07. jún 2019

Martin U

Zatiaľ bez zmeny či výzvy na odstránenie.
18. júl 2019

Martin U

Nissan bol odstránený. Podnet vyriešený.
30. júl 2019

Martin U

Podnet treba aktualizovať, je už vyriešený.
06. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
predmetné vozidlo bolo odstránené po výzve Mestskej časti Bratislava – Petržalka v udelenej lehote.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania