Odborárske námestie-cesta-rozkopaná

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin 26. apríla 2019

Niekoľko týždňov otvorená rozkopávka prerábky sieťového uzla na Odborárskom námestí pred odbočkou na Sasinkovu ulicu sa konečne dočkala zásypu a prípravy na betonáž vo forme pokrivenej kari siete, ktorú položili rovno na odpadky, ktoré tam stihli skončiť... Po tejto komunikácií denne prejde X trolejbusov a po tomto budú jazdiť. Dodržiavanie technologických postupov v praxi!!!

29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie životného prostredia
Hlavné mesto SR Bratislava
06. máj 2019

Martin

Rozkopávka je otvorená od Maratónu ČSOB, ktorý sa konal pred mesiacom! Je to magistrátna komunikácia, po ktorej jazdí MHD!!!
20. máj 2019

Martin

Približne jeden a pol mesačná rozkopávka sa postupne dočkala zmien a dnes počas dažďa bol dokončený zvršok komunikácie. Gratulácia, podnet vyriešený!!!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania