Pečnianska - ihrisko potrebuje obnovu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Gabi 02. júna 2019

Betonove ihrisko na Pecnianskej a Bohrovej1 je plne smeti, trciace klince z laviciek, chybajuce a poskodene lavicky. Chyba kos na smeti,aby sa dal udrziavat poriadok. Ihrisko plne rozbiteho skla. Stare nepozbierane listie.
Celkovo by si ihrisko zasluzilo obnovu, nakolko tu chodi vela deti sportovat.Dakujem.

17. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
12. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.
Vykonanie údržby bolo zadané na Miestny podnik verejnoprospešných služieb Petržalka.
Kto? MP VPS Ba-Petržalka
05. september 2019

Matej

Stále aktuálne. Asfalt už je nebezpečný.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania