Riazanská-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Vyvratená, spadnutá značka

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. september 2019

Martin U

Kukučínova-vertikálna značka-chýbajúca

Nebezpečná situácia na križovatke Kukučínova x Riazanská. Od Kukučínovej chýba na ostrovčeku značka STOP. Je už asi dva mesiace. Hrozí to tam vážnou nehodou.
25. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
25. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
opravu značky zabezpečíme v čo najkratšom možnom čase.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. november 2019

Martin U

Značka konečne opravená. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania