Bratislavský hrad-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Národná Rada SR

Vyriešený
meno
Antoan 29. apríla 2019

Medzi budovou Národnej rady a hradnou reštauráciou v dolnej časti hradu vo východnej časť sa nachádza množstvo starého materiálu rozpadnutého nábytku a iných odpadov. Taktiež je tam vyvalená železná brána medzi schodišťom a reštauráciou. každému to padne do oka , kto tadiaľto vychádza a vchádza do hradu.

04. máj 2019

Ján

Vyzerá to tam ako skladisko a smetisko zároveň. Vizitka Národnej rady SR.
04. máj 2019

Jerome

aká Rada, také smetisko :)
16. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci neporiadku na verejnom priestranstve – uvedený priestor je v prenájme Hradnej vinárne. Upozornili sme naň nájomcu a požiadali o odvezenie nepotrebného materiálu a opravu brány.

S pozdravom
Odbor komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie Národnej rady SR
10. jún 2019

Antoan

Stále je to v pôvodnom stave.
10. jún 2019

Jerome

prečo ich nepokutujete? takto tu nikdy nebude poriadok!
11. jún 2019

Antoan

Nič nové pribudol ďalší materiál.
30. jún 2019

Antoan

Stav je stále nezmenený znečistenie a neporiadok je stále tam.
30. jún 2019

Antoan

Brána je stále poškodená .
01. júl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme preposlali NR SR.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. júl 2019

Jerome

huraa, zaujimave, ze NRSR to od jari nevadi!?
05. august 2019

Antoan

Brána je stále skrivená a naklonená. Neporiadok je tam aj kde bol. Všetci hlavne turisti to vidia keď prídu cez východnú bránu. NRSR nevie dať príkaz na odstránenie neporiadku. Ale keď ide o záujmi NRSR tak ide všetko zo dňa na deň !
31. august 2019

Antoan

Neporiadok a materiál tam stále je aj skrivená brána.
31. august 2019

Jerome

hanba! Admin, budte taky laskavy a urgujte
02. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
15. december 2019

Antoan

Brána je stále skrivená a neporiadok a stavebný materiál je tam kde bol. Tu je príklad ,ako si Národná rada nevie, alebo nechce poradiť s týmto problémom.
15. december 2019

Jerome

kancelar NR je zodpovedny...
08. júl 2020

Antoan

Neporiadok je odstránený. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania