Pračanská-krík-neodvezené ostrihané konáre

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Martin Bak 27. apríla 2019

Prosím o odvoz konárov zo strihania kríkov na zelenom páse na Pračanskej ulici na úrovni č. 59-61.

29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Zamestnanci hospodárskej správy v priebehu najbližšieho času ostrihané konáre odstránia.





Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory


Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.