Ožvoldíkova-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

Vyriešený
meno
Matus Roth 28. apríla 2019

Preplnene male kose,ihrisko pri MS Ozvoldikova, vietor rozfukava smetie do okolia

29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Kôš je už vyprázdnený.

Smetné koše sú trikrát týždenne pravidelne vysýpané a nie je potrebné ich hlásiť na odkaze. Samozrejme, že sa môže stať, že niektorý z nich bude príležitostne preplnený.
Kto? oddelenie životného prostredia

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania