Šancová-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Vyriešený

Stĺp osvetlenie je poškodený.

10. júl 2019

Novomestan

Dajme tomu že je to ako tak opravené. Ale i tak to vyzerá zle. Zavrieť podnet prosím.
29. september 2019

Novomestan

Opravené. Podnet môže byt označený za vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania