Bagarova-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Dúbravka

V riešení
meno
Peter 29. apríla 2019

Chcem upozorniť na veľmi zlý stav cesty v mieste, kde sa zatáča Bagarova ulica smerom na Janka Alexyho. Ide o krátku spojnicu týchto ulíc. Toto v minulosti dobudované prepojenie je asi vplyvom veľmi intenzívnej dopravy značné zvlnené a na jednom mieste (viď foto) je už aj prepadnutá cesta a vzniká tu schod. Pokiaľ idete s vozidlom od Bagarovej po hlavnej ceste smerom na Lamač tak najskôr vbehnete do prepadnutej cesty a následne vás vytrasie zvlnená cesta kúsok ďalej. Tento značne vyťažený úsek cesty potrebuje opravu. Zvlnenie a schod na ceste sa od minulého roka stále zväčšuje.

29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Máte pravdu, že táto komunikácia nie je v najlepšom stave. Bohužiaľ máme v Dúbravke cesty a chodníky v podstatne horšom stave a najprv musíme opraviť tie. Pokiaľ bude dostatok finančných prostriedkov na jej opravu určite to opravíme.
Kto? Oddelenie územného rozvoja

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka
18. máj 2019

Pavol J.

Viete čo je zaujímavé ? Opravy nevydržia viac ako jeden rok, to je kvalita ktorú si platíme! Sledujem tieto opravy, ale je to bieda nad biedu. Do roka sú staré chyby ciest v starom stave.
10. jún 2019

Peter

Bagarova-cesta-výtlk

Na spojnici medzi Bagarovou a J. Alexyho sa vytvorili 3 výtlky blízko seba (viď foto). Prosím o zaradenie do plánu opráv, aby neboli časom ešte väčšie.
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Zaradili sme ho do plánu opráv, ktoré budeme postupne realizovať podľa dostupných finančných prostriedkov v rozpočte a priorít jednotlivých lokalít.

Re: Pavol J:
Ukážte nám jeden výtlk, ktorý sme opravili za posledné tri roky a nevydržal by rok ako píšete. Taký v Dúbravke nenájdete.

Rastislav Bagar, prednosta MÚ Dúbravka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania