Bohrova-chodník-rozkopaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Uzavretý
meno
Michal 29. apríla 2019

Dobry den,
novy 'chodnik' k vytahu na nadchod je absolutne nepouzitelny.
Ako pre vozickara, tak pre slepeho a aj pre kocare. Bolo by vhodne, aby boli obchadzkove trasy a rozkopavky konecne realizovane podla prislusnych zakonov.

Dakujem.

29. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
19. november 2019

Martin U

Chodník je už priechodný.
21. november 2019

Michal

Dobry den,
podnet rozhodne vyrieseny nebol. Podnet sa tykal obchadzkovych tras pocas prac. Tie neboli nikdy urobene. To ze sa dokoncila stavba je sice pekne, ale rozhodne nejde o vyriesenie podnetu pocas prac.Takymto stylom by sa mohlo cakat, kym sa kazda stavba dokonci bez akychkolvek povinnosti a vsetky podnety by svietili ako 'vyriesene' napriek tomu, ze obyvatelia museli 2 roky obchadzat jamy na chodniku po ceste.

Prosim o zmenu statusu na 'uzavrete'.

Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania