Pivoňková-strom-suchý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý
meno
Jan Blunar 29. apríla 2019

Prosim o vyrub medzicasom sucheho a rozlomeho stromu pri RSK. Strom priamo. ohrozuje majetok Ruzinova, ako aj trafostanicu. foto ilustracne.

06. máj 2019

Odpoveď samosprávy


Dobrý deň,

Ide o drevinu rastúcu na súkromnom pozemku. Vlastník už bol vyzvaný, aby zabezpečil dreviny na svojom pozemku (rezom).


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
16. máj 2019

Jan Blunar

Dobry den.

dakujem za odpoved. Zda sa, ze spravca pozemku ponal vasu vyzvu znacne radikalne.
Trava v okoli trafostanice je postriekana totalnym herbicidom a naletove pajasene su "navrtane".
16. máj 2019

Jan Blunar

Navrtane nalety...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania