Údernícka-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
ocko 01. mája 2019

Parkovisko pred kúpaliskom Marador

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetné znečistenie bolo lokalizované na parcele, ktorej vlastníkom je súkromná spoločnosť.
Mestská časť Bratislava-Petržalka vyzve príslušného vlastníka nehnuteľnosti na plnenie povinností vyplývajúcich zo Všeobecne záväzného nariadenia č. 2/2014 o dodržiavaní čistoty a poriadku na území mestskej časti, aby znečistenie v stanovenom termíne odstránil. V prípade, že vlastník na výzvu nezareaguje, začne mestská časť konanie o uložení pokuty.

MÚ BA - Petržalka
17. júl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestská časť Bratislava-Petržalka v zmysle uverejnenej odpovede vyzvala príslušného vlastníka parcely, ten dňa 20.05.2019 zabezpečil odstránenie odpadu.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania