Janoškova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Ďalší úplne upchatý kanál na Janoškovej. Tentoraz pri železničnom priecestí.

05. jún 2019

Martin Uváček

Po vyše mesiaci stále neriešené. A celá ulica zarastená skoro metrovou burinou.
14. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania upchatá kanalizácia je zaradená do najbližšieho harmonogramu plánovaných opráv. Ďakujeme za trpezlivosť.

Kancelária starostu
14. jún 2019

Martin Uváček

Moment, podnet ešte nie je vyriešený. Kanál je stále nevyčistený. Vyriešený bude až keď dajú fotodokaz. Takýchto odpovedí tu už bolo viacero.
16. jún 2019

Martin Uváček

Čistiť je veru čo. Snáď čoskoro.
21. jún 2019

Martin Uváček

Upchatá kanalizácia bola vyčistená. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania