Domkárska-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 02. mája 2019

Dobrý deň,
Na konci Domkarskej ulice po ľavej strane v smere k Hrachovej sa nachádza odstavené vozidlo bez STK/EK. Prosím magistrát o vylepenie výzvy a následne odstránenie.
Ďakujem

02. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. jún 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Auto je stále na svojom mieste. Žiadnu výzvu som nepostrehol od nahlásnia. Prosím o opätovné preposlanie na magistrát.
Ďakujem
08. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

opäť sme informovali Sekciu životného prostredia, o ich odpovedi budete informovaný.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na toto vozidlo bola včera vylepená výzva na odstránenie. Vlastník je vyzvaný splniť si svoju zákonnú povinnosť do 10.8.2019.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. august 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Dané vozidlo stále stojí na mieste aj po vypršaní výzvy.
Admin prosím o preposlanie magistrátu aby objednal odťah daného vozidla.
Ďakujem
19. september 2019

Erik Kevin Meszaros

Auto sme dnes odtiahli na zachytne parkovisko

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania