Mikulášska-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Národná Rada SR

V riešení

ten isty pan co si zabudol kamene na namesti snp nechal jeden aj v podhradi. prosim o odstranenie. nie je to vkusne a nehodi sa to tam. dakujem

13. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,



Kancelária Národnej rady Slovenskej republiky spravuje objekt Bratislavského hradu, ktorého hranice tvoria hradby hradu. Sám nahlasovateľ uvedeného podnetu presne určil, že ide o podhradie. Priestory, ktoré sa nachádzajú z vonkajšej strany hradieb Bratislavského hradu sú vo vlastníctve Magistrátu hl. mesta Bratislava a sú v správe organizácie Generálny investor Bratislavy (GIB). To platí aj o vstupných – príjazdových cestách, chodníkoch a trávnatých plochách v okolí celého hradu.



S pozdravom
Odbor komunikácie s médiami a verejnosťou Kancelárie Národnej rady SR
13. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
11. jún 2019

Floralys

dobry den, v poriadku. tak sa dohodnite a nech to odstrani ktokolvek z vas. viete, nam nahlasovatelom je jedno kto ma objekt v sprave. chceme aby bola chyba/hlasenie odstranene.aplikacie existuje preto aby sme nemuseli pisat 20 uradom a instituciam ale aby ste si to posunuli medzi sebou. pekny den

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania