Mlynské Nivy-osvetlenie-poškodené stĺpy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

vyvalene poulicne osvetlenie na ul.Mlynske Nivy

06. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens Mobility, s.r.o.
05. august 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Lampa síce v noci svieti, ale stále je vyvalena.
Admin prosím o opätovné preposlanie do siemensu.
Ďakujem
11. október 2019

Ružinov - Prievoz

Bez riešenia.
13. október 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet sme opätovne zaslali Siemensu.

S pozdravom

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
09. január 2020

Andrej

stav stale nezmeneny. Cislo lampy je 172/139 ak ju ma Siemens problem najst...
09. február 2020

Ružinov - Prievoz

Stožiar verejného osvetlenia je naďalej naklonený. Admin prosím bolo by možné preposlať podnet na magistrát ktorý má podpísanu zmluvu so siemensom?
Ďakujem
11. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
22. február 2020

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň magistrát, čo zistilo Vaše kompetentné oddelenie, ktoré sa podnetom už zaoberá?? Momentálne naďalej bez riešenia.
06. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

oddelenie správy komunikácií nás informovalo, že po preverení situácie požiadalo prevádzkovateľa verejného osvetlenia o opravu, resp. výmenu stožiara.

S pozdravom,

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. apríl 2020

Michal

nejaký update k situácii?
22. apríl 2020

Michal

inak tento inkriminovaný stĺp nevypadá v základoch moc stabilne ☝️ praská asfalt chodník
23. máj 2020

Ružinov - Prievoz

Admin prosím o opätovné preposlanie magistrátu posielam im aj číslo osvetlenia nech to vedia lepšie nájsť. Keďže to je už rok nahlásené mohli by sa už konečne rozhýbať...
01. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve

S pozdravom
Stanislav
Administrátor portálu Odkaz pre starostu
05. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie stavebných činností uviedlo, že bola preverená statika stožiara a napriek náklonu je staticky bezpečný a nehrozí jeho samovoľný pád. Aktuálne preverujú technické možnosti jeho spätného narovnania. V prípade, že narovnanie stožiara nebude realizovateľné, bude stožiar vymenený za nový.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania