Antolská - korene stromov narúšajú cyklotrasu

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Ján 02. mája 2019

Pred hotelom Bonbón pri Veľkom Draždiaku popri Chorvátskeho ramena korene stromov trčia z asfaltu cyklotrasy, obrovské 10 - 15 cm vysoké praskliny cez celú šírku.
Tiež by tam bolo treba vyznačiť vodorovným aj zvislým značením časť pre chodcov a časť pre cyklistov,sú tu časté nebezpečné kolízie - chodci s deťmi chodia celou šírkou nedržia sa vpravo ale stredom, akoby to bol chodník iba pre nich.
Ďalej za nemocnicou Antolská pri Chorvátskom ramene na chodníku detto 15 cm vysoký vyskočený koreň celou šírkou ...označené oranžovým sprayom - veľmi nebezpečné!

03. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
18. máj 2019

Martin Nýdr

Oranžovým sprejom som to označil ja, je to veľmi nebezpečné. Cyklotrasa v správe STaRZ, vybudovaná hl. mestom, nie je ani zakreslená v technickej mape a vybudovaná na pozemku SVP a LESY SR. Pozemok pod cyklotrasou nevysporiadaný.
26. máj 2019

Ján

Vieme to roky, cyklotrasu vybudovali tak majú povinnosť ju udržiavať! Aspoň to označenie je dobré, čo ste urobili, lebo ten STaRZ ani toho nie je schopný, nerieši situáciu - veľmi nebezpečný úsek!
06. jún 2019

Matus

Antolská-cyklotrasa-poškodená

Chodnik, ktory je zaroven aj cyklotrasa okolo chorvatskeho ramena je vyrazne poskodeny. Je velmi nebezpecny pre mnozstvo korculiarov aj cyklistov, ktori tadial prechadzaju. Poskodenia su hlavne pred Grand hotelom Pressburg.
06. jún 2019

Martin Nýdr

To isté aj v časti, od Antolskej smer cesta k štrkárni, kde som to nastriekal oranžovým sprejom. Sú to korene, ale aj dilatačné spoje podkladového betónu.
27. september 2019

Matus

Bude nejaky progres v rieseni tohto podnetu? Cyklotrasa vyzera cim dalej tym horsie. Za chvilu sa tam nebude dat jazdit ani chodit pesi. Cloved si nohy vylamuje ked tadial ide.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania