Čapajevova - odstavené vozidlo bez EČV

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Peter Farkas 02. mája 2019

Odstavené vozidlo bez ŠPZ, blokujúce miesto rezidentom domu Panonská cesta 4.
Podla seka by malo mat znacku:
KS041EC.

03. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.


MÚ BA - Petržalka
09. máj 2019

Peter Farkas

vrak je preč, vdaka za rychlost.
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo bolo odstránené.

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania