Šulekova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Michal 02. mája 2019

Katastrofalny stav asfaltoveho povrchu chodniku.
Chodnik bol rekonstruovany minuly rok...
Bola by potrebna reklamacia u dodavatela (a nasledna oprava - napriklad v standarde aky je na Svoradovej ulici).
Dakujem

17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie správy komunikácií, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oprava Šulekovej ulice je v záruke a preto je v reklamácii.V súčasnosti sa intenzívne pracuje na jej riešení.

S pozdravom


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
28. máj 2019

Táňa

To pre tento jeden škriabanec vymenili asfalt na celom chodníku od Zrínskeho až po Palisády? Neuveriteľné!
28. máj 2019

Michal

Vážená pani/slečna,
nerozumiem Vášmu rozhorčeniu...

- chodník bol v nezodpovedajúcej kvalite v celej dĺžke (fotka je ilustračná)
- išlo o reklamáciu
28. máj 2019

Michal

Chcel by som sa opýtať, či sa bude reklamovať aj chodník na Palisádoch (medzi Bradlianskou a Šulekovou)? ...tiež bol tak trochu odfláknutý...
04. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Chodník bol v máji opravený.



Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania