Nezábudková-strom-napadnutý

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Maximilián Podstupka 02. mája 2019

Zle orezaný strom, postupne okolo rany vysychá, hnije hrozí rozpoltenie a možné poškodenie budovy.

06. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň

Vykonáme ohliadku predmetného stromu na Nezábudkovej a budeme Vás informovať o stanovisku.


Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Mestská časť dá spracovať fytopatologický posudok a následne Vás budeme informovať.

Ďakujeme veľmi pekne.

Mgr. Dominika Dvoráková
Komunikačné oddelenie

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania