Záporožská - reklama na chodníku a cykloceste

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Neriešený

reklamy na pesej zone cez chodnik a aj na ctklotrase

22. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet, o jeho doriešení Vás budeme informovať.




MÚ BA - Petržalka
05. september 2019

Mmm Msm

dnes pre istotu jeden klobuk uprostred cyklotrasy a druhy az na trave. taktiez niekto popresuval klobuky pri vegetarianskom obchode smerom k zst petrzalka. klobuky dost zle vydiet asi by boli vhodnejsie stlpiky a napevno
19. november 2020

Mmm Msm

rok a pol (18 mesiacov) a reklamy pribudaju. u aj stoliky na cyklotrasu davaju. a odkedy je vedla azijskeho bistra sportklub tak aj ti na cast pre chodcov vykladaju A reklamu
22. november 2020

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
28. november 2020

Mmm Msm

naozaj by sa uz samosprava k tomu mohla vyjadrit.
01. júl 2021

Mmm Msm

2 roky a nieco. stale nic dnes om musel ist s bicyklom po chodniikukopec ludi na zmrzline a plus 2 skarede reklamne A cka. castum a ambasada.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania