Račianska-reklama-nevhodne umiestnená (na chodníku a pod.)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
BAnonym 05. mája 2019

Ilegálna reklama firmy DOMINO'S PIZZA na verejnom chodniku.

16. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet rieši oddelenie územného konania a stavebného poriadku.

Kancelária starostu
20. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa záznamov sa jedná o pozemok registra „E“ UO parc.č. 13080 v k.ú. Nové Mesto – Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy. Podnet bol presmerovaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
21. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Chodník popri ceste na Račianskej ulici nie je zatriedený do siete miestnych komunikácií (jedná sa teda o účelovú komunikáciu), pričom hlavné mesto rieši len miestne komunikácie I. a II. triedy. Štátny odborný dozor na účelových komunikáciách vykonáva mestská časť.


Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2019

Xxx

Vam to pekne jeb... Si to prehadzujete jak horuci zemiak. Ziadame vyvodit osobnú zodpovesnost voci zamestnancovi magistratu alebo MC, ktory nevie co spada do jeho kompetencie a pracovnej posobnosti... !
26. jún 2019

BAnonym

O com je toto? Mesiac a pol sa riesi nejaka d*bilna reklama sukromnika na verejnom chodniku. Naco toto vobec nahlasujeme? Ako toto dopadne? Po prehadzovani si horuceho zemiaka POPROSITE sukromnu firmu, aby s laskou a porozumenim dali svoju nelegalnu reklamu prec... o com to cele je? Treba zacat konecne POKUTOVAT. To co robia je NELEGALNE, cize ich treba POSTIHOVAT. Firmy si BEZTRESNE daju reklamu hocikam na 2 mesiace (v tom lepsom pripade) a potom ich s POZIADANIM a POPROSENIM mesta daju prec. A cely cyklus zacina dookola. Kym sa nezacne realne pokutovat, nema nic z tohto absolutne ziaden zmysel.

Normalne nech tam nabehnu mestski policajti a vyd*bu im tam pokutu.
10. august 2019

BAnonym

HALOOOOOO.
13. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. september 2019

Martin U

Pizza banner bol odstránený.
12. september 2019

Xxx

Skoncila akcia:D dakujeme ked bude noba dame novy baner:D
29. september 2019

BAnonym

Mozem potvrdit, ze je to dlhodobo odstranene.
18. október 2019

BAnonym

Opravujem sa - nelegalna reklama na chodniku tam je opat.
18. október 2019

Xxx

Nova akcia:D co ste cakali?
18. október 2019

Xxx

Nova akcia:D co ste cakali?
21. máj 2020

Martin U

Reklama z chodníku zmizla. Žeby vyriešené?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania