Závadská-neporiadok a odpadky-neodpratané lístie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

Vyriešený

Špina a zarastené okraje na Závadskej ulici. A nielen tam, všetky ulice na sídlisku by si zaslúžili vyčistiť okraje pri obrubníkoch (Cígelská, Žarnovická, Gelnická, Tbiliská) aspoň raz do roka.

10. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za preposlanie podnetu. Aktivační pracovníci spolu s našimi inšpektormi verejného poriadku zabezpečia odstránenie minimálne najväčších nánosov na krajoch vozoviek.

S pozdravom

MÚ – Rača
23. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ulica Závadská bola vyčistená našimi pracovníkmi.

S pozdravom

MÚ – Rača
27. december 2019

Martin U

Po jeseni je krajnica zas plná lístia a inej špiny. Bolo by ju treba opäť vyčistiť. Podnet znovu aktuálny.
15. február 2020

Martin U

Čistiť je čo. Za pár týždňov z toho začne vyrastať burina. Podnet zatiaľ neriešený.
24. marec 2020

Martin U

Vyčistené. Podnet nateraz vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania