Podhorská-socha, pamätník-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Katka 07. mája 2019

Dobrý deň.
Už snáď vyše roka je obitý pomník Rudolfa Slobodu, ktorý stojí na Podhorskej ulici. Zaujímalo by ma, dá sa to opraviť? Vyčlenia sa z rozpočtu na toto peniaze?

09. máj 2019

Damian

Mna zase mrzi ta kachlickova plocha, v okoli pomnika by sa dali vybrat kachlicky v tvare stvorca, je tam taky pas a dali by sa tam nasadit kvety ako levandula..ktore su nenarocne....osviezilo by to:)
22. máj 2019

Silvia Vilhanová

Viete niekto overiť, či s tým už samospráva niečo urobila alebo je to stále v pôvodnom stave?

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
22. máj 2019

Katka

Pokiaľ ide o kachličky, ak uprostred stojí obitý pomník, tak je to asi jedno, ako čo vyzerá. Toto je azda najdôležitejšie.

Co sa týka opravy, nie určite neboli v tejto veci podniknute kroky, chodím okolo denne a nič sa nezmenilo.
22. máj 2019

Silvia Vilhanová

Ďakujem za informáciu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
28. september 2019

Obyvatelka DNV

je to opravene
29. september 2019

Silvia Vilhanová

Ďakujem za informáciu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania