Potočná-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Pavol 07. mája 2019

Zastriekaná dopravná značka Obytná zóna v križovatke Potočná - Zvončeková ul.
Bude potrebné ju očistiť a osadiť na vyšší nosič.

13. máj 2019

Lenka Cíchová

Podnet nahlásený 7.mája, telefonicky nahlásený týždeň predtým (to volala moja mama a odpoveď mestskej časti -vieme o tom). Čaká sa na nehodu? Mnoho vodičov tu jazdí veľmi rýchlo, pre chodcov celkom "sranda", keďže na väčšine Zvončekovej nie je chodník.
15. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie na poškodené dopravné značenie. Zabezpečíme jeho vyčistenie.

S pozdravom

MÚ – Rača
21. máj 2019

Miroslav Daniš

Treba venovať aj pozornosť poznámke "mnoho vodičov tu jazdí veľmi rýchlo, pre chodcov celkom "sranda". Rýchlo a zbesilo, bohužiaľ, je na dennom i nočnom (ne)poriadku... Mestská polícia tu často dáva autám papuče za parkovanie. Prečo sa tu občas nemeria aj povolená rýchlosť ? Prečo sa aj tento problém nerieši ?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.