Jána Smreka-parkovanie-nevyznačené miesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
Veronika 10. mája 2019

Po odstraneni stromov a rozkopani chodnikov boli ciastocne vyznacene ciary na parkovanie, ktore vsak uz vobec nie je vidiet a vznikajú problemy s parkovanim.

03. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vodorovné dopravné značenia sa budú riešiť postupne a aj s ohľadom na počasie sme v sklze.
Chcem Vás touto cestou požiadať o trpezlivosť.

S pozdravom

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania