Kapucínska-trávnatá plocha-nepokosená

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Miriam 09. mája 2019

Prosíme o pokosenie trávnika a buriny naľavo od podchodu.

09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
pozemok je v majetku Kapucínov na Slovensku.

Oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Kapucíni na Slovensku, Župné nám. 10, Bratislava, PSČ 814 99, SR
09. máj 2019

Jerome

Samosprava mohla dodať, už sme ich vyzvali...aby...
10. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania