Mudroňova-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Miriam 09. mája 2019

Prosíme o odstránenie zničeného opusteného kiosku pri zastávke Búdkova.

09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Sekciu správy nehnuteľností, ktorá sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
09. máj 2019

Dalia

Dúfam,ze sa to podarí odstrániť.V minulosti(cca 3 roky spat mi odpísali,ze je to na súkromnom pozemku),a tak s tým nemozu nic urobit.Divne je to,lebo chodník je vydlazdený pod touto búdou urcite mestom.Nakoniec,mesto musí mať predsa páky i na súkromníka.
10. máj 2019

Pozorovatel

Pri zbeznom pohlade do katastra sa skutocne zda, ze stanok stoji tesne v rohu sukromnej parcely E 2524/5
https://zbgis.skgeodesy.sk/mkzbgis/sk/kataster/?bm=worldImagery&z=19&c=17.091393,48.152647&it=point&dt=owners#/detail/kataster/parcela-e/804096/2524_5

Ktovie aky zmluvny vztah ma mesto s vlastnikom, ked mu vydlazdilo kus parcely?
13. september 2019

Peter Oravec

Magistrát ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie magistrátu.
19. september 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania