Rovniankova - rozkopaný chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Miriam 09. mája 2019

Prosíme o uvedenie cesty do pôvodného, resp. upraveného stavu po výkopových prácach.

09. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania